Кондиціонер Midea Forest AF-09N1C2 26 м²
Фото 5 |
Економічний інверторний кондиціонер для настінного монтажу. Являє собою стильну спліт-систему з мікропроцесорним управлінням і довговічним DC-компресором. Розрахований на обслуговування житлових та офісних кімнат площею до 26 м², може використовуватися в невеликих комерційних приміщеннях. Відрізняється оригінальним зовнішнім дизайном внутрішнього блока. Хвилеподібна глянсова пластикова панель з прихованим LED дисплеєм і отключаемой звуковою індикацією відмінно впишеться в будь-який сучасний інтер'єр.
Завдяки передовій інверторної технології DC Inverter і використання якісних комплектуючих ця модель забезпечує низький питома витрата електроенергії і високу енергоефективність класу А До очевидних переваг кондиціонера Midea Forest AF DC-09N1C2 також варто віднести знижений рівень шуму зовнішнього/внутрішнього блоків, що важливо при установці в житлових приміщеннях. Мікропроцесорною системою керування підтримується повністю автоматичний режим роботи пристрою, в якому користувачеві досить задати лише бажану температуру повітря. Завдяки використанню удосконалених теплообмінників з антикорозійним покриттям і системою самоочищення кондиціонер запобігає виникнення і розвиток колоній хвороботворних мікроорганізмів або цвілі. Комплектується системою ефективних механічних фільтрів, підтримує тихий нічний режим зі спеціальним температурним профілем.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Midea 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Midea.
Купити Midea Forest AF-09N1C2 26 м²
Усі ціни 19 →Кондиционер Midea Forest DC Inverter AF-09N1C2-I/AF-09N1C2-O (панель AF11) | 17 265 грн. |
Кондиціонер Midea Forest DC AF-09N1C2-I/AF-09N1C2-O | 13 490 грн. |
Кондиціонер MIDEA AF-09N1C2-I/AF-09N1C2-O | 17 025 грн. |
Midea Forest DC AF-09N1C2-I/AF-09N1C2-O(панель AF11) | 17 265 грн. |
Кондиціонер Midea Forest DC AF-09N1C2-I/AF-09N1C2-O | 17 265 грн. |
Якщо ви, у пошуках кондиціонера для великого приміщення, то це вам однозначно підійде. Його потужності вистачить, щоб самотужки охолодити, до 70 квадратних метрів. Ми таке взяли для кафе і залишилися дуже задоволені. Мені, як підприємцю, було важливо взяти прилад, який не ламатиметься і тягтиме багато енергії, більше, ніж кухня. Гарний, практично безшумний, швидко охолоджує приміщення. Реально, запускаю функцію турбо і за півгодини до відкриття, і до першого гостя вже буде ідеальна температура. Нема відчуття сифона чи протягу - один стіл, стоїть прямо під кондиціонером і ми не переживаємо, саджаємо туди, навіть із дітьми відвідувачів, ніхто не скаржиться, що йому дме. потужний, безшумний, функція турбо немає Helena Polyarna : користуюся Midea Forest AF-24N1D0 кілька місяців |
Модификації Midea Forest AF-09N1C2
Ціни на Midea Forest AF-09N1C2 |
---|---|---|---|---|
Midea Forest AF-07N1C2 20 м² | від 12 550 грн. | 18 пропозицій | ||
Midea Forest AF-09N1C2 26 м² | від 13 450 грн. | 19 пропозицій | ||
Midea Forest AF-12N1C2 35 м² | від 14 100 грн. | 21 пропозиція | ||
Midea Forest AF-18N1C0 50 м² | від 21 470 грн. | 32 пропозиції | ||
Midea Forest AF-24N1D0 70 м² | від 28 000 грн. | 16 пропозицій |