Принтер Fujifilm Instax Mini Link 2
Відео 2Фото 43 |
Fujifilm Instax Mini Link 2
Тип:кольоровий, сублімаційний
Формат:А8
Підключення:Bluetooth
Роздільна здатність друку:800x800 dpi
Режими: "instax-Rich" (насичені кольори), "instax-Natural" (природні кольори), "InstaxAiR", "Тест на сумісність". Друк фото з кадру або колажу. Нахиливши принтер вперед або назад, можна керувати зумом у смартфоні.
Micro-USB тільки для зарядки принтера. Додаток instax mini Link (iOS, Android). Розмір фотокартки 86x54 мм, а розмір області друку 62x46 мм.
Всі характеристики
Характеристики Instax Mini Link 2
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fujifilm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fujifilm.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fujifilm Instax Mini Link 2
Усі ціни 57 →Портативний фотопринтер Fujifilm Instax Mini Link 2 Clay Special Edition W | 5 549 грн. |
Фотопринтер Fujifilm INSTAX Mini Link 2 Clay White (16767193) 16767193 | 5 399 грн. |
Фотопринтер Fujifilm INSTAX Mini Link2 Space Blue 16767272 | 5 399 грн. |
Fujifilm Instax Mini Link 2 Clay White (16767193) | 5 199 грн. |
Мобильный принтер Fujifilm Instax Mini Link 2 Soft Pink (16767234) | 5 228 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Режим "Тест на совместимость" - приложение расскажет по фото, подходит ли пара друг другу или нет:
- сделать совместный снимок,
- воспользоваться функцией «Пройти тест» или "Довериться судьбе",
- пройти небольшой опрос,
- результат теста можно увидеть на распечатанном фото.
- выберите режим «Рисование принтером»,
- выберите эффект,
- направьте светодиод на торце принтера на ваш смартфон, удерживая нажатой кнопку в верхней части принтера, затем переместите принтер, чтобы написать текст или нарисовать картинку,
- напечатайте фотографию.
РекомендуємоПорівняти в таблиці →