Фотокамера миттєвого друку Fujifilm Instax Mini 12
Відео 5Фото 37 |
Fujifilm Instax Mini 12 |
|
Режим селфі. Автоматичний контроль експозиції.
Автовимкнення через 5 хвилин. Фокусна відстань 60 мм. Діапазон фокусування від 0.3 м. Автоматичне налаштування експозиції. Спалах, який безперервно спрацьовує.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fujifilm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fujifilm.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fujifilm Instax Mini 12
Усі ціни 310 →Fujifilm Instax Mini 12 Pastel Blue (16806092) Ua | 3 869 грн. |
Fujifilm Instax Mini 12 Mint Green + 20 Instant Film | 4 299 грн. |
Fujifilm Instax Mini 12 Clay White (16806121) | 3 350 грн. |
Фотокамера моментального друку Fujifilm Instax Mini 12 Clay White (1680612 | 3 439 грн. |
Fujifilm Instax Mini 12 Lilac Purple (16806133) 16806133 | 3 499 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →