Вантажна шина Fulda RegioForce 3 315/60 R22.5 152L
Фото 3 |
Виберіть розмір вантажної шини
Fulda RegioForce 3 315/60 R22.5 152L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fulda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fulda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fulda RegioForce 3 315/60 R22.5 152L
Усі ціни 10 →Fulda Regioforce 3 (ведущая) 315/60 R22.5 152/148L | 20 599 грн. |
Fulda Regioforce 3 (приводная) 315/60 R22.5 152/148L 18PR "3PSF" | 16 670 грн. |
Вантажна шина FULDA Regioforce 3 315/60R22,5 152/148L | 16 485 грн. |
FULDA Вантажна шина FULDA Regioforce 3 315/60R22,5 152/148L | 16 564 грн. |
Грузовые шины Fulda Regioforce 3 (ведущая) 315/60 R22.5 152/148L 100236120 | 17 172 грн. |
ще 5 пропозицій