Вантажна шина Dunlop SP346 295/60 R22.5 150K
Виберіть розмір вантажної шини
Dunlop SP346 295/60 R22.5 150K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dunlop 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dunlop.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dunlop SP346 295/60 R22.5 150K
Dunlop SP346 3PSF (рульова вісь) 295/60 R22.5 150K/149L | 18 746 грн. |
Вантажна шина DUNLOP SP346 295/60R22.5 150K/149L | 17 935 грн. |
DUNLOP Вантажна шина DUNLOP SP346 295/60R22.5 150K/149L | 18 020 грн. |
Відеоогляди
Модификації Dunlop SP346 295/60 R22.5 150K
Ціни на Dunlop SP346 295/60 R22.5 150K |
---|---|---|---|---|
Dunlop SP346 295/60 R22.5 150K | від 17 935 грн. | 3 пропозиції | ||
Dunlop SP346 295/60 R22.5 150L | від 24 640 грн. | 4 пропозиції | ||
Dunlop SP346 315/60 R22.5 154L | від 21 216 грн. | 2 пропозиції |