Вантажна шина Sava City U4 295/80 R22.5 154E
Виберіть розмір вантажної шини
Sava City U4 295/80 R22.5 154E |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sava 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sava.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sava City U4 295/80 R22.5 154E
Грузовые шины Sava City U4 (ведущая) 295/80 R22.5 152/154E 1001455691 | 17 780 грн. |
Шини Sava City U4 (ведущая) 295/80 R22,5 152/154E | 18 590 грн. |
Всесезонні шини Sava City U4 (провідна) 295/80 R22.5 152/154E | 18 846 грн. |
Модификації Sava City U4 295/80 R22.5 154E
Ціни на Sava City U4 295/80 R22.5 154E |
---|---|---|---|---|
Sava City U4 295/80 R22.5 152J | від 16 893 грн. | 10 пропозицій | ||
Sava City U4 295/80 R22.5 154E | від 17 780 грн. | 3 пропозиції | ||
Sava City U4 295/80 R22.5 154J | від 17 628 грн. | 2 пропозиції |