Вантажна шина Fulda RegioTonn 3 385/65 R22.5 164K
Фото 3 |
Виберіть розмір вантажної шини
Fulda RegioTonn 3 385/65 R22.5 164K 385/65 R22.5 " 164 K 385/65 R22.5 " 164 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fulda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fulda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fulda RegioTonn 3 385/65 R22.5 164K
Усі ціни 17 →Fulda Regiotonn 3 (причіпна вісь) 385/65 R22.5 164K/158L | 18 990 грн. |
Fulda Regiotonn 3 (прицепная) 385/65 R22.5 164K/158L | 18 304 грн. |
Fulda Regiotonn 3 (прицепная) 385/65 R22.5 164K(158L) 24PR HL "3PSF" | 17 850 грн. |
Fulda REGIOTONN 3 385/65 R22.5 164K | 17 600 грн. |
Fulda Regiotonn 3 (Прицепная) (385/65R22.5 164K) | 17 595 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Fulda RegioTonn 3 385/65 R22.5 164K
Ціни на Fulda RegioTonn 3 385/65 R22.5 164K |
---|---|---|---|---|
Fulda RegioTonn 3 385/65 R22.5 164K | від 17 389 грн. | 18 пропозицій | ||
Fulda RegioTonn 3 385/65 R22.5 164L | від 17 580 грн. | 5 пропозицій |