Вантажна шина Barum BT300 R 385/55 R22.5 160K
Виберіть розмір вантажної шини
Barum BT300 R 385/55 R22.5 160K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Barum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Barum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Barum BT300 R 385/55 R22.5 160K
Усі ціни 11 →Barum BT 300 R (прицепная) 385/55 R22.5 160K | 18 252 грн. |
Barum BT300 R (прицепная) (385/55R22.5 160K) | 19 193 грн. |
Barum BT300R (прицепная) 385/55 R22.5 160K 20PR "M+S" | 17 800 грн. |
Barum BT 300 R (прицепная) 385/55 R22.5 160K | 18 783 грн. |
Шини Barum BT300 R (прицепная) 385/55 R22,5 160K 20PR | 17 608 грн. |
ще 6 пропозицій