Мини ИБП Full Energy BBG-1210/8
Відео 4Фото 4 |
Full Energy BBG-1210/8 |
|
Призначений для систем сигналізації, відеоспостереження, контролю доступу. 8 вихідних каналів навантаження. Максимальний вихідний струм 10 А. Можливе встановлення акумулятора 1.2 Агод, 2.2 Агод, 4 Агод, 7 Агод, 18 Агод
Імпульсний ДБЖ для живлення охоронних пристроїв або інших приладів, що працюють на постійному струмі з напругою 12 В. Конструкцією безперебійника передбачена сумісність з акумуляторами, що мають ємність до 18 Агод (батарея в комплект поставки не входить та купується окремо). ДБЖ Full Energy BBG-1210/8 має 8 вихідних каналів для підключення навантаження. Максимальний вихідний струм становить 10 А (сила струму кожного каналу обмежена значенням 1.25 А за допомогою запобіжника). Корпус приладу виготовлений з металу і має замок для замикання боксу на ключ.
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Full Energy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Full Energy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Full Energy BBG-1210/8
Усі ціни 21 →Блок безперебійного живлення BBG-1210/8 для відеоспостереження 12В, 10А, п | 2 160 грн. |
Блок живлення Full Energy BBG-1210/8 | 2 400 грн. |
Источник бесперебойного питания Full Energy BBG-1210/8 (2447) | 2 400 грн. |
Источник бесперебойного питания Full Energy bbg-1210/8 (2447) | 1 786 грн. |
Пристрій безперебійного живлення Full Energy BBG-1210/8 (2447) | 2 282 грн. |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди