Мини ИБП Full Energy BBGP-123
Відео 3Фото 4 |
Full Energy BBGP-123 |
|
1 канал навантаження. Максимальний вихідний струм 3 А
Резервний міні-ДБЖ, призначений для живлення 12-вольтових приладів, що входять до складу систем охорони та відеоспостереження. Батарейний відсік розрахований використання акумуляторів ємністю до 7 Агод (батарея не входить у комплект поставки). Від інших версій цієї моделі ДБЖ Full Energy BBGP-123 відрізняється дещо меншим допустимим вихідним струмом (3 А). Прилад може працювати при температурі навколишнього середовища від -20 до +45 °C, але установка за межами приміщень не допускається.
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Full Energy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Full Energy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Full Energy BBGP-123
Усі ціни 26 →Блок живлення Full Energy BBGP-123 | 864 грн. |
Блок питания для систем видеонаблюдения Full Energy BBGP-123DIN | 1 051 грн. |
Блок живлення для систем відеоспостереження Full Energy BBGP-123 | 842 грн. |
Full Energy Блок безперебійного живлення BBGP-123DIN 99-00011481 | 874 грн. |
Блок живлення Full Energy BBGP-123 | 864 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди