Мини ИБП Full Energy BBG-125
Відео 2 |
Full Energy BBG-125 |
|
1 канал навантаження. Максимальний струм навантаження 5 А
Резервний міні-ДБЖ з вихідною напругою 12 В. Пристрій не має власної батареї. Передбачено роботу із зовнішнім акумулятором напругою 12 В. Розміри батарейного відсіку, що ховається під кришкою корпусу, допускають встановлення акумуляторів ємністю до 7 Агод. Подача живлення від мережі 220 В та підключення споживачів постійного струму 12 В здійснюються через клемні колодки. Інструкція з експлуатації ДБЖ Full Energy BBG-125 передбачає встановлення приладу лише всередині приміщень. Кришка корпусу може закриватись на ключ. У кутку кришки знаходяться кольорові світлодіоди, що сигналізують про поточний режим роботи пристрою (робота від мережі, заряджання або живлення від батареї).
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Full Energy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Full Energy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Full Energy BBG-125
Усі ціни 16 →Блок живлення Full Energy BBG-125 | 1 200 грн. |
Блок живлення для систем відеоспостереження Full Energy BBG-125 | 1 333 грн. |
Блок живлення для систем відеоспостереження Full Energy BBG-125 | 1 200 грн. |
Full Energy Блок безперебійного живлення BBG-125 | 1 200 грн. |
Full Energy Блок живлення для систем відеоспостереження Full Energy BBG-12 | 1 200 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди