Зварювальний апарат G.I.KRAFT GI12112 220V
G.I.KRAFT GI12112 220V 230 В 400 В |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.I.KRAFT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.I.KRAFT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити G.I.KRAFT GI12112 220V
Усі ціни 10 →Споттер 220V, 5800A GI12112-220 GIKRAFT | 38 346 грн. |
Зварювальний апарат G.I.KRAFT споттер 220V, 5800A (GI12112-220) | 38 246 грн. |
Зварювальний апарат G.I.KRAFT споттер 220V, 5800A (GI12112-220) GI12112-22 | 37 184 грн. |
Зварювальний апарат G.I.KRAFT споттер 220V, 5800A (GI12112-220) GI12112-22 | 38 346 грн. |
Споттер для кузовного ремонта 220V, 5800A G.I.KRAFT GI12112-220 | 37 579 грн. |
ще 5 пропозицій
Модифікації моделі:
- Модель GI12112 220V — вхідна напруга 230 В
- Модель GI12112 380V — вхідна напруга 400 В
Модификації G.I.KRAFT GI12112 220V
Ціни на G.I.KRAFT GI12112 220V |
---|---|---|---|---|
G.I.KRAFT GI12112 220V | від 37 184 грн. | 10 пропозицій | ||
G.I.KRAFT GI12112 380V | від 36 812 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →