Зварювальний напівавтомат-інвертор G.I.KRAFT GI13114 220V
G.I.KRAFT GI13114 220V 230 В 400 В |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.I.KRAFT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.I.KRAFT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити G.I.KRAFT GI13114 220V
Полуавтомат сварочный 220 вольт 12А, инверторный G.I.KRAFT GI13114-220 | 52 668 грн. |
Зварювальний інверторний напівавтомат 220В, 12А, сталь 0.6-1.2, алюм. 0.8- | 52 668 грн. |
Напівавтомат зварювальний 220 вольт 12А, інверторний G. I. KRAFT GI13114-2 | 52 668 грн. |
Модифікації моделі:
- Модель GI13114 220V — вхідна напруга 230 В
- Модель GI13114 380V — вхідна напруга 400 В
Модификації G.I.KRAFT GI13114 220V
Ціни на G.I.KRAFT GI13114 220V |
---|---|---|---|---|
G.I.KRAFT GI13114 220V | від 52 668 грн. | 3 пропозиції | ||
G.I.KRAFT GI13114 380V | від 52 520 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →