Оперативна пам'ять G.Skill Aegis DDR3 2x4Gb F3-1600C11D-8GIS
G.Skill F3-1600C11D-8GIS |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Skill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Skill.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити G.Skill Aegis DDR3 2x4Gb F3-1600C11D-8GIS
Усі ціни 24 →Модуль пам'яті для комп'ютера DDR3 8GB (2x4GB) 1600 MHz G.Skill (F3-1600C1 | 1 047 грн. |
Модуль памяти для компьютера DDR3 8GB (2x4GB) 1600 MHz G.Skill (F3-1600C11 | 753 грн. |
G.Skill DDR3 8GB (2x4GB) 1600 MHz (F3-1600C11D-8GIS) F3-1600C11D-8GIS | 838 грн. |
G.Skill 8 GB (2x4GB) DDR3 1600 MHz (F3-1600C11D-8GIS) F3-1600C11D-8GIS | 779 грн. |
Модуль памяти DDR3 8GB (2x4GB) 1600MHz G.Skill AEGIS (F3-1600C11D-8GIS) | 757 грн. |
ще 19 пропозицій
Відеоогляди
Модификації G.Skill Aegis DDR3 2x4Gb
Ціни на G.Skill Aegis DDR3 2x4Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Aegis DDR3 2x4Gb F3-1333C9D-8GIS | від 1 601 грн. | 3 пропозиції | ||
G.Skill Aegis DDR3 2x4Gb F3-1600C11D-8GIS | від 725 грн. | 24 пропозиції | ||
G.Skill Aegis DDR3 2x4Gb F3-1600C11D-8GISL | від 797 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →