Оперативна пам'ять G.Skill Aegis DDR4 2x16Gb F4-2666C19D-32GIS
Відео 2 |
G.Skill F4-2666C19D-32GIS |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Skill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Skill.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити G.Skill Aegis DDR4 2x16Gb F4-2666C19D-32GIS
Усі ціни 47 →Модуль пам`ятi DDR4 2x16GB/2666 G.Skill Aegis (F4-2666C19D-32GIS) F4-2666C | 2 646 грн. |
Модуль пам'яті DDR4 G.Skill Aegis 2x16GB 2666MHz (F4-2666C19D-32GIS) | 2 349 грн. |
G.Skill 32 Gb (2x16GB) DDR4 2666 MHz Aegis (F4-2666C19D-32GIS) | 2 706 грн. |
G.Skill 32 Gb (2x16GB) DDR4 2666 MHz Aegis (F4-2666C19D-32GIS) | 2 681 грн. |
Память для настільних компютерів G.Skill 32 GB (2x16GB) DDR4 2666 MHz Aegi | 3 265 грн. |
ще 20 пропозицій
ОЗП - вона і в Африці ОЗП Найдешевший кіт 2*16ГБ із подібними характеристиками. Не найгірші чіпі (samsung d-die) Замість радіатору - наліпки із фольги. Скоріше за все, придбаю красивіші радіатори та поставлю їх Илья Мельник: користуюся G.Skill F4-3200C16D-32GIS менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації G.Skill Aegis DDR4 2x16Gb
Ціни на G.Skill Aegis DDR4 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Aegis DDR4 2x16Gb F4-2400C15D-32GIS | від 3 406 грн. | 2 пропозиції | ||
G.Skill Aegis DDR4 2x16Gb F4-2400C17D-32GIS | від 3 406 грн. | 2 пропозиції | ||
G.Skill Aegis DDR4 2x16Gb F4-2666C19D-32GIS | від 2 349 грн. | 48 пропозицій | ||
G.Skill Aegis DDR4 2x16Gb F4-3000C16D-32GISB | від 2 474 грн. | 55 пропозицій | ||
G.Skill Aegis DDR4 2x16Gb F4-3200C16D-32GIS | від 2 485 грн. | 57 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →