Оперативна пам'ять G.Skill Aegis DDR4 2x16Gb F4-3000C16D-32GISB
Відео 2 |
G.Skill F4-3000C16D-32GISB |
|
Двоканальний комплект, що складається із двох однорангових модулів оперативної пам'яті загальною ємністю 32 Гб (2х16 Гб). Виробником позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2018 року, орієнтований на широке коло любителів геймінгу та економних ентузіастів-оверклокерів. Модулі здатні штатно функціонувати з ефективною тактовою частотою 3000 МГц та збалансованими таймінгами при невисокій напрузі 1,35 В.
При цьому забезпечується висока пропускна здатність (24 Гбіт/с), достатня для геймінгу та ресурсомістких додатків. Вони рекомендуються до використання у складі універсальних домашніх та ігрових систем. Також підійдуть для оснащення бюджетних робочих станцій. Виробником заявлена сумісність із платформами на основі процесорів Intel Core (від 6-го до 14-го покоління, для материнських плат з роз'ємом Socket 1700 підтримка DDR4 залежить від конкретної моделі) та CPU AMD Ryzen з мікроархітектурою Zen, Zen+, Zen 2 та Zen 3 (Роз'єм AM4).
При встановленні модулі стартують з ефективною тактовою частотою 2133 МГц, таймінгами 15-15-15-36 та напругою 1,2 В. Для простої автоматичної активації заявленого режиму DDR4-3000 МГц (таймінги CL16-18-18-38 при напрузі 1, В) потрібна материнська плата з підтримкою технології XMP 2.0. На платах без підтримки даної технології необхідні параметри налаштовуються в ручному режимі у відповідному розділі UEFI BIOS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Skill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Skill.
Купити G.Skill Aegis DDR4 2x16Gb F4-3000C16D-32GISB
Усі ціни 53 →G.Skill DDR4 32GB (2x16GB) 3000Mhz Aegis (F4-3000C16D-32GISB) F4-3000C16D- | 2 644 грн. |
Модуль пам`ятi DDR4 2x16GB/3000 G.Skill Aegis (F4-3000C16D-32GISB) F4-3000 | 2 478 грн. |
G.Skill 32 Gb (2x16GB) DDR4 3000 MHz Aegis (F4-3000C16D-32GISB) | 2 515 грн. |
G.Skill 32 Gb (2x16GB) DDR4 3000 MHz Aegis (F4-3000C16D-32GISB) | 2 491 грн. |
Память для настільних компютерів G.Skill 32 GB (2x16GB) DDR4 3000 MHz Aegi | 3 146 грн. |
ОЗП - вона і в Африці ОЗП Найдешевший кіт 2*16ГБ із подібними характеристиками. Не найгірші чіпі (samsung d-die) Замість радіатору - наліпки із фольги. Скоріше за все, придбаю красивіші радіатори та поставлю їх Илья Мельник: користуюся G.Skill F4-3200C16D-32GIS менше місяця |
Модификації G.Skill Aegis DDR4 2x16Gb
Ціни на G.Skill Aegis DDR4 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Aegis DDR4 2x16Gb F4-2400C15D-32GIS | від 3 406 грн. | 2 пропозиції | ||
G.Skill Aegis DDR4 2x16Gb F4-2400C17D-32GIS | від 3 406 грн. | 2 пропозиції | ||
G.Skill Aegis DDR4 2x16Gb F4-2666C19D-32GIS | від 2 349 грн. | 47 пропозицій | ||
G.Skill Aegis DDR4 2x16Gb F4-3000C16D-32GISB | від 2 471 грн. | 54 пропозиції | ||
G.Skill Aegis DDR4 2x16Gb F4-3200C16D-32GIS | від 2 485 грн. | 56 пропозицій |