Бойлер Gorenje GBF 100 UA (294124)
Відео 4 |
Gorenje GBF 100 UA |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gorenje 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gorenje.
Купити Gorenje GBF 100 UA
Усі ціни 103 →Gorenje Gorenje GBF 100/UA 294124 | 9 899 грн. |
GORENJE GBF/100UA | 9 299 грн. |
GORENJE GORENJE GBF/100UA | 9 299 грн. |
Водонагрівач Gorenje GBF 100/UA | 8 195 грн. |
Водонагрівач Gorenje GBF100/UA | 8 450 грн. |
3 3 4 18 |
У мене без місяця 11 років працював бойлер Gorenje на 100 літрів. За гарантії на бак на 5 років. Це – показник. А то деякі пів години чи місяць попрацювали і дають позитивний відгук. Таким не місце їх писати. Витримайте гарантійний термін на бак і пишіть. Виробником мого бойлера Gorenje була Словенія. Встановлював та чистив бак сам, я не довіряю сервісним фірмам. Ліцензія не дає гарантії на якісне обслуговування (ну який там хлопчик у фірмовому одязі) обслуговує добре мій бойлер. Як тільки я чую як почав шуміти бойлер під час нагрівання, я розумів, що треба чистити бак і міняти анод. Що я робив регулярно. На даний момент в Україні продають бойлери Gorenje виробництва Сербії. Якість погана, бак протягом 2-х тижнів, 2-х місяців або навіть дотягують до 2-х років і всі протікають. Фірмові перепускні клапани багато течуть. У мене теж потік – я одразу замінив на інший (не фірмовий) і він пропрацював понад 10 років. Датчик температури теж від початку барахлив. А точніше показував на підлогу шкали цифр немає приблизно на 50-55 градусів. користуюся Gorenje GBF 100 UA більше року |
Купив його для заміського будинку, де наша родина мешкає близько 3-4 місяців на рік. На чотирьох (два дорослі плюс два підлітки) потрібна пристойна кількість води, тому вибрав саме цю об'ємну модель. Механічним термостатом температуру води можна регулювати від 25 до 75 градусів. У посібнику рекомендують використовувати на термостаті позицію "Е" - економна, яка відповідає температурі 55 градусів. На таку температуру розрахована теплоізоляція бака та теплові втрати будуть мінімальними. У нас, найчастіше, термостат у такому режимі і стоїть, але все одно раз на три-чотири тижні я спеціально прогріваю бойлер до максимальних 75 градусів, щоб вода не замерзла. Великий обсяг, який при розведенні дає близько 200-250 літрів теплої води. У ньому встановлено два кіловатних трубчастих електричних нагрівача, включених паралельно, тобто. якщо один із них вийде з ладу, то бойлер все одно зможе гріти воду, хоча й повільніше вдвічі. Якісне складання. Десять (!) років гарантії на бак та два роки на електричну частину. Довго гріється "з нуля". Якщо використовувати всю теплу воду, то до досягнення максимальних 75 градусів бойлер працюватиме понад чотири години. Влітку, коли душ приймаємо часто, витрата електроенергії становить близько 200-250 кВт годин на місяць. Чимало, але за комфорт потрібно платити. Дорогий, як і вся європейська техніка. користуюся Gorenje GBF 100 UA місяць і більше |
До цього була така ж модель Gorenje, відслужила 10 років, тільки тоді вона була ще без індикатора температури. Не знаю, наскільки він адекватний, є та й є) 80 л для сім'ї з 3 осіб вистачає з головою в режимі Eco, гріє швидко і у вимкненому стані температуру тримає добре (після поїздки на 2-3 вихідні загороди, після повернення можна приймати душ ).
Ідеально стало на старі кріплення, свердлити не довелося. Повісив трубку на компенсатор тиску, але звідти навіть не капає нічого, тиск у системі на 5/5 поверсі адекватний, обходжусь без редуктора. Воду нагріває тихо та швидко; на ніч можна не вимикати з мережі, і так досить економічний, немає сенсу; гарантія на бак 10 років (сподіваюсь і не доведеться міняти) Немає Сергей Ш: користуюся Gorenje GBF 80 UA більше року |
вода греется в болере а чё неидёт???
Словенська компанія Gorenje відома якісною побутовою технікою, має приємний дизайн і непоганий баланс ціни та характеристик. Бойлер GBF 100 UA за $175 завоював велику популярність у споживачів. Розберемо, за які заслуги.
Простий, але довговічний
Водонагрівач витягнутої циліндричної форми кріпиться на стіну вертикально. Розміри приладу 97х45х46 см компактними назвати не можна, це не slim дизайн, тому в невеликих ванних кімнатах або туалетах з ним буде затісно.
Якщо дизайн нічим особливо не вражає, то бак радує: металева ємність з обох боків покрита емаллю, іржа утворюватися не буде, оскільки високоякісні антикорозійні емалі мають властивість розтягуватися при нагріванні, а не тріскатися, як пластик або склокераміка. Додамо сюди ще магнієвий анод і отримуємо подвійний захист, що забезпечує гарантію на бак 10 років.
Особливості експлуатації
В моделі використовуються 2 нагрівальних елемента закритого типу, що гарантує триваліший термін служби, ніж у відкритих, хоча і здорожує виріб. Терморегулятор механічний, простий в управлінні, має 3 основних режими: «захист від замерзання», режим «еко» (підтримання t на рівні 55 °C), і максимальний режим на 75 °C.
На жаль, бойлер не відрізняється швидкістю нагрівання й економічністю (клас енергоефективності С). До 75 °C вода нагрівається трохи менше, ніж за 4 години, не то щоб довго, але й не швидко. Не порадують і добові тепловтрати на рівні 2.1 кВт. А 10-річна гарантія на бак вже не виглядає настільки вражаючою на тлі стандартної 2-річної гарантії на електричну частину.
У підсумку маємо в особі Gorenje GBF 100 UА не такий вже і довговічний, і зовсім вже не економний агрегат. Бака вистачить на добрий десяток років, а ось розщедритися на оплату електроенергії за цей час доведеться чимало.
- Режим економічного нагрівання
- Модель GBF 50 UA — об'єм баку 50 л
- Модель GBF 80 UA — об'єм бака 80 л
Модификації Gorenje GBF 100 UA
Ціни на Gorenje GBF 100 UA |
---|---|---|---|---|
Gorenje GBF 50 UA | від 6 725 грн. | 123 пропозиції | ||
Gorenje GBF 80 UA | від 7 480 грн. | 105 пропозицій | ||
Gorenje GBF 100 UA | від 7 990 грн. | 107 пропозицій |