Корпус Gamemax MT525-2U3TYC без БЖ
Фото 8 |
Корпус бюджетного класу, який має все необхідне для надійної та ефективної роботи комплектуючих формату ATX. Модель використовує шасі із класичною конструкцією. Блок живлення винесений нагору, а передня кришка має заглушку для дисководу 5,25″. Додатково фронтальна панель отримала велику сітчасту вставку, яка виступає в ролі ефективного повітрозабірника. На боковині є акрилова вставка, що виконує функцію оглядового вікна.
У системному блоці є два роз'єми USB 3.0 і ще один порт USB 3.0 Type C. Комп'ютерний корпус Gamemax MT525-2U3TYC має збільшену стійку для накопичувачів пам'яті. На платформу легко стає чотири HDD 3,5″ і два пристрої 2,5″. Стійка жорстких дисків винесена в передню частину шасі, між нею та передньою кришкою є два вентилятори 120 мм, які працюють у парі із задньою крильчаткою. Платформа легко продувається, відкриваючи непогані можливості для збирання потужної комп'ютерної системи. Попередньо встановлені вентилятори оснащені статичною багатобарвною системою підсвічування. Шасі сумісне з будь-якими варіаціями материнської плати формату ATX. Є сім слотів, які прикриті заглушками для карт розширення PCIe.
Купити Gamemax MT525-2U3TYC без БЖ
Усі ціни 28 →GAMEMAX MT525-2U3TYC-3FAN FRGB без БЖ Black | 1 659 грн. |
Корпус GameMax MT525-2U3TYC-3FAN | 1 659 грн. |
Корпус GameMax MT525-2U3TYC-3FAN | 1 549 грн. |
Модификації Gamemax MT525-2U3TYC
Ціни на Gamemax MT525-2U3TYC |
---|---|---|---|---|
Gamemax MT525-2U3TYC без БЖ | від 1 541 грн. | 28 пропозицій | ||
Gamemax MT525-2U3TYC БЖ 500 Вт | від 2 179 грн. | 36 пропозицій |