Корпус Gamemax MeshBox PRO білий
Фото 14 |
Gamemax MeshBox PRO білий
білий чорний
Форм-фактор корпусу:Midi Tower
Розмір материнки:ATX
Потужність БЖ:без БЖ
Внутрішніх відсіків 3.5":1 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":3 шт
Лицьова панель:USB C, USB 3.1 gen1
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити Gamemax MeshBox PRO білий
Усі ціни 26 →GAMEMAX MeshBox PRO без БЖ White MESHBOX PRO WT | 2 431 грн. |
Корпус Gamemax MeshBox Pro Wt | 2 431 грн. |
Корпус Tower ATX без блока питания DTX, Mini-ITX USB3.0x1, Type-C, Combo a | 2 431 грн. |
Корпус GameMax MeshBox PRO WT White | 2 529 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Gamemax MeshBox PRO
Ціни на Gamemax MeshBox PRO |
---|---|---|---|---|
Gamemax MeshBox PRO білий | від 2 241 грн. | 26 пропозицій | ||
Gamemax MeshBox PRO чорний | від 2 152 грн. | 33 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →