Корпус Gamemax MT525-2U3TYC БЖ 500 Вт
Фото 8 |
Gamemax MT525-2U3TYC БЖ 500 Вт
без БЖБЖ 500 Вт
Форм-фактор корпусу:Midi Tower
Розмір материнки:ATX
Потужність БЖ:500 Вт
Відсіків 5.25":1 шт
Внутрішніх відсіків 3.5":4 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":2 шт
Лицьова панель:USB C, USB 3.1 gen1
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити Gamemax MT525-2U3TYC БЖ 500 Вт
Усі ціни 38 →GAMEMAX MT525-2U3TYC-500B FRGB 500W Black | 2 489 грн. |
Корпус GameMax MT525-2U3TYC-500B | 2 490 грн. |
Корпус GameMax mt525-2u3tyc Black, 500 Вт, Miditower, ATX/Mini-ITX, 2хUSB | 2 726 грн. |
Корпус Gamemax MT525-2U3TYC-500B | 2 156 грн. |
ще 20 пропозицій
17 серпня 2023, 15:04
Другой формат платы #
подойдет ли в этот корпус плата формата micro atx?
и встанет ли сюда кулер джонсбо писа а4?
Модификації Gamemax MT525-2U3TYC
Ціни на Gamemax MT525-2U3TYC |
---|---|---|---|---|
Gamemax MT525-2U3TYC без БЖ | від 1 549 грн. | 29 пропозицій | ||
Gamemax MT525-2U3TYC БЖ 500 Вт | від 2 156 грн. | 38 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →