Корпус Gamemax ET210 без БЖ
Фото 3 |
Корпус з вигідною ціною, сучасним дизайном та великим потенціалом для збирання продуктивного домашнього комп'ютера. Це недорога платформа з покращеною вентиляцією, представлена на ринку брендом Gamemax у 2022 році. Повітряні канали передбачені спереду та збоку. Інтенсивності притоку повітря буде достатньо, щоб зробити роботу потужних комплектуючих надійною, стабільною і безпечною.
Комп'ютерний корпус Gamemax ET210-NP використовує шасі із класичною конструкцією. Блок живлення встановлюється у верхній частині (зазначимо, що конкретної цієї модифікації відсутній заводський блок живлення). Але кейс можна замовити зі штатним блоком живлення на 400, 450 та 500 Вт. Системний блок відрізняється стильною передньою кришкою. Фасад виконаний із пластику, але лицьова поверхня має обробку під шліфований алюміній.
Спереду знаходиться заглушка 5,25", даючи можливість задіяти на платформі традиційний дисковод. Додатково є зовнішній роз'єм для встановлення пристрою 3,5". Бічні кришки є суцільнометалевими. Але головна боковина має перфорований канал вентиляції, який при необхідності можна укомплектувати двома вентиляторами 120 мм. На панелі налаштування є два роз'єми USB 2.0. Є й гнізда для підключення навушників із мікрофоном.
Купити Gamemax ET210 без БЖ
Усі ціни 66 →GAMEMAX ET-210 NP-2U3 без БЖ Black | 956 грн. |
Корпус GameMax ET-210-NP | 831 грн. |
Корпус GameMax ET-210-NP-2U3 | 956 грн. |
Корпус Gamemax ET-210-NP | 1 058 грн. |
Корпус GameMax ET-210-NP | 830 грн. |
Модификації Gamemax ET210
Ціни на Gamemax ET210 |
---|---|---|---|---|
Gamemax ET210 без БЖ | від 756 грн. | 68 пропозицій | ||
Gamemax ET210 БЖ 400 Вт | від 1 022 грн. | 32 пропозиції | ||
Gamemax ET210 БЖ 450 Вт | від 1 240 грн. | 35 пропозицій | ||
Gamemax ET210 БЖ 500 Вт | від 1 347 грн. | 27 пропозицій |