Блок живлення Vinga VPS Plus VPS-600P
Фото 7 |
Vinga VPS Plus VPS-600P 550 Вт600 Вт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vinga 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vinga.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vinga VPS Plus VPS-600P
Усі ціни 31 →Блок живлення Vinga 600W (VPS-600P) | 1 790 грн. |
Блок питания Vinga 600W (VPS-600P) | 1 783 грн. |
Блок живлення Vinga VPS-600P | 1 789 грн. |
Блок питания Vinga 600w (vps-600p) | 1 859 грн. |
Блок живлення Vinga 600W (VPS-600P) | 1 909 грн. |
ще 20 пропозицій
ціна якість скільки було перепадів напруги і він тримається почав міняти оберти вентилятор доки не нагріється бп неприємний звук |
Нормальний бп ,з усіма захистами ,якщо ви маєте зайвими грошима ,то купіть чифтек-напівмодульний або deepcool Присутні всі захисту, тихий, видає 490 вт. Багато кабелів і вони товсті, це можна вважати за плюс, але у мене маленький корпус, який гемор був укладати їх, не перевіряв виробника кондерів, але впевнений, що китай, принаймні у цієї версії;) користуюся Vinga VPS-550P кілька місяців |
Додати відгук
Модификації Vinga VPS Plus
Ціни на Vinga VPS Plus |
---|---|---|---|---|
Vinga VPS Plus VPS-550P | від 1 901 грн. | 2 пропозиції | ||
Vinga VPS Plus VPS-600P | від 1 740 грн. | 32 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →