Корпус Gamemax Infinity Mini білий
Фото 11 |
Gamemax Infinity Mini білий
білий чорний
Форм-фактор корпусу:Mini Tower
Розмір материнки:mini-ITX
Потужність БЖ:без БЖ
Внутрішніх відсіків 3.5":1 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":1 шт
Лицьова панель:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити Gamemax Infinity Mini білий
Усі ціни 30 →GAMEMAX Infinity Mini Tempered Glass без БЖ White INFINITY MINI WHITE | 1 798 грн. |
Корпус Gamemax Infinity Mini White | 1 799 грн. |
Корпус GameMax Infinity Mini White, без бп, Mini Tower, Micro atx / Mini i | 1 890 грн. |
Корпус Micro-ATX без блока питания USB2.0x2, USB 3.0x1 Infinity Mini White | 1 798 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Gamemax Infinity Mini
Ціни на Gamemax Infinity Mini |
---|---|---|---|---|
Gamemax Infinity Mini білий | від 1 403 грн. | 30 пропозицій | ||
Gamemax Infinity Mini чорний | від 1 606 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →