Мультитул Ganzo G3130
Відео 3Фото 4 |
Ganzo G3130 |
|
Поліфункціональний і доступний за вартістю повнорозмірний мультитул з елегантним зовнішнім дизайном і компактними розмірами. Позиціонується як продукт базової цінової категорії, призначений для широкого кола користувачів. Здатний виконувати 11 різних функцій. Може грати роль пружних плоскогубців з інтегрованими кусачками і ребристим захопленням для круглих предметів, ножа стандартного профілю і ножа-серейтора (зубчаста форма леза, що дозволяє швидко різати міцні волокнисті матеріали: стропи, лямки, шнурки, мотузки, канати), консервного ключа і ножа, двох шліцьових викруток (різного розміру), напилка, дюймової лінійки.
Крім цього мультитул Ganzo G3130 комплектується перехідником для магнітного бітотримачі і корисного набору з 9 найбільш популярних типорозмірів біт різних форматів. В якості матеріалу відповідальних частин конструкції виробник використовував вуглецеву високолеговану нержавіючу сталь 440C. Після заводського термічного зміцнення вона демонструє чудову твердість (58 HRC), вражаючу зносостійкість і впевнено тримають заводську/кастомний заточку. Мультитул комплектується зручним жорстким нейлоновим чохлом, в який є спеціальне відділення для біт і перехідника. Поставляється в простій фірмовій картонній коробці, може послужити гарним подарунком для людини, яка воліє самостійно вирішувати більшість технічних проблем.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ganzo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ganzo.
Купити Ganzo G3130
Усі ціни 30 →Мультитул Ganzo G105 | 710 грн. |
Многофункциональный инструмент, мультитул Ganzo G105, серый 16-1006 | 710 грн. |
Мультитул Ganzo G105 (G3130) | 711 грн. |
Ganzo Мультитул G105 | 710 грн. |
Multi Tool Ganzo G105 (G3130) | 710 грн. |