Ніж метелик Ganzo G766-GR
Ganzo G766-GR |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ganzo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ganzo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ganzo G766-GR
Усі ціни 22 →Нож-бабочка Ganzo зеленый G766-GR | 1 780 грн. |
Нож бабочка, балисонг Ganzo G766-GR (длина: 203мм, лезвие: 89мм), черный 1 | 1 602 грн. |
Ganzo G766 Green (G766-GR) | 1 780 грн. |
Ніж-метелик Ganzo G766-GR | 1 780 грн. |
Нiж-метелик балiсонг Ganzo G766-GR | 1 780 грн. |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →