Ніж метелик Ganzo G766-BK
Ganzo G766-BK |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ganzo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ganzo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ganzo G766-BK
Усі ціни 18 →Нож-бабочка Ganzo черный G766-BK | 1 780 грн. |
Ganzo G766 Black (G766-BK) | 1 471 грн. |
Ніж-метелик Ganzo G766-BK | 1 780 грн. |
Нiж-метелик балiсонг Ganzo G766-BK | 1 780 грн. |
Нож-бабочка (балисонг) Ganzo G766-BK | 1 780 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →