Обприскувач GARDENA Pump Sprayer 0.75 l 11110-20
Фото 9 |
GARDENA Pump Sprayer 0.75 l 11110-20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GARDENA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GARDENA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GARDENA Pump Sprayer 0.75 l 11110-20
Усі ціни 8 →Опрыскиватель Gardena, ручной, 0.75 л 11110-20.000.00 | 600 грн. |
Опрыскиватель ручной Gardena (11110-20.000.00) | 600 грн. |
Обприскувач ручний Gardena з латунним соплом 0.75 л (11110-20.000.00) | 600 грн. |
Опрыскиватель ручной Gardena 0.75 л (11110-20) | 600 грн. |
Обприскувач ручний Gardena 0.75 літра (11110-20) | 555 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →