Обприскувач GARDENA Soft Sprayer 11102-20 (11102-20.000.00)
Фото 9 |
GARDENA Soft Sprayer 11102-20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GARDENA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GARDENA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GARDENA Soft Sprayer 11102-20
Усі ціни 8 →Опрыскиватель ручной Gardena (11102-20.000.00) | 470 грн. |
Обприскувач Gardena ручний для розсади 0.45 л (11102-20.000.00) | 470 грн. |
Ручной пульверизаторный опрыскиватель Gardena 0.45 литра для рассады (1110 | 470 грн. |
Обприскувач ручний Gardena 0.45 літра для розсади (11102-20) | 470 грн. |
Обприскувач для розсади ручний GARDENA 11102-20.000.00 | 470 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →