GPS-навігатор Garmin Camper 660LMT-D
Відео 3Фото 2 |
Garmin Camper 660LMT-D
Тип:для кемперів
Діагональ екрану:6.1 "
Роздільна здатність:800х480 пікс
Час роботи:до 1 год
Вага:268 г
Всі характеристики
Характеристики Camper 660LMT-D
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Garmin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Garmin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Garmin Camper 660LMT-D
Усі ціни 6 →Автонавігатор Garmin Camper 660LMT-D, EU 010-01535-01 | 20 280 грн. |
GPS-навігатор Garmin Camper 660 LMT-D, EU 010-01535-01 | 20 280 грн. |
Garmin Camper 660 LMT-D Black (010-01535-01) 010-01535-01 | 20 280 грн. |
GPS-навігатор автомобільний Garmin Camper 660 LMT-D Black (010-01535-01) | 19 999 грн. |
Garmin Camper 660LMT-D w/BC30 Backup Camera, EU 010-01535-02 | 24 440 грн. |
GPS-навігатор автомобільний Garmin Camper 660 LMT-D | 24 999 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →