GPS-навігатор Garmin Foretrex 901 Ballistic Edition (010-02760-00)
Відео 6Фото 6 |
Garmin Foretrex 901 Ballistic Edition
Тип:наручний
Діагональ екрану:2.2 "
Роздільна здатність:320х240 пікс
Інтерфейси:Bluetooth
Живлення:батарейки
Час роботи:до 100 год
Вага:108 г
Цифровий компас. Розрахунок площі. Балістичний калькулятор.
Всі характеристики
Характеристики Foretrex 901 Ballistic Edition
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Garmin Foretrex 901 Ballistic Edition
Garmin Foretrex 901 Ballistic Edition Wrist-mounted Gps Navigator with Str | 30 890 грн. |
Garmin Foretrex 901 Ballistic Edition 010-02760-00 | 26 945 грн. |
Garmin Foretrex 901 Ballistic Edition (0100276000) | 30 400 грн. |
Garmin Foretrex 901 Ballistic Edition (0100276000) | 31 160 грн. |
Garmin Foretrex 901 Ballistic Edition (0100276000) | 31 920 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →