GPS-навігатор Garmin Camper 890MT-D Europe Travel Edition (010-02425-10)
Garmin Camper 890MT-D Europe Travel Edition
Тип:для кемперів
Діагональ екрану:8 "
Роздільна здатність:1280x800 пікс
Вбудована пам'ять:16 ГБ
Інтерфейси:Wi-Fi, Bluetooth
Час роботи:до 2 год
Вага:378 г
Travel Edition має додатковий доступ до безкоштовних карток для завантаження через програму Garmin Express для Північної та Південної Америки, Австралії та Нової Зеландії, Південної та Північної Африки, Близького Сходу.
Всі характеристики
Характеристики Camper 890MT-D Europe Travel Edition
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Garmin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Garmin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Garmin Camper 890MT-D Europe Travel Edition
Усі ціни 13 →Навігатор для дому на колесах Garmin Camper 890 MT-D EU (010-02425-10) | 21 100 грн. |
Garmin Camper 890 Digital Traffic (010-02425-10) | 16 808 грн. |
Garmin Camper 890 Digital Traffic (010-02425-10) Camper 890 Digital Traffi | 17 333 грн. |
GPS-навігатор автомобільний Garmin Camper 890 Digital Traffic (010-02425-1 | 19 799 грн. |
Garmin Camper 890 Digital Traffic (010-02425-10) | 22 960 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →