GPS-навігатор Garmin Foretrex 801 (010-02759-00)
Відео 10Фото 6 |
Garmin Foretrex 801
Тип:наручний
Діагональ екрану:2.2 "
Роздільна здатність:320х240 пікс
Інтерфейси:Bluetooth
Живлення:батарейки
Час роботи:до 100 год
Вага:108 г
Цифровий компас.
Всі характеристики
Характеристики Foretrex 801
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Garmin Foretrex 801
Усі ціни 7 →Garmin Foretrex 801 010-02759-00 | 14 315 грн. |
GPS-навігатор багатоцільовий Garmin Foretrex 801 (10-02759-00) | 14 322 грн. |
Garmin Foretrex 801 (100275900) | 14 080 грн. |
Garmin Foretrex 801 (100275900) | 14 432 грн. |
Garmin Foretrex 801 (100275900) | 14 784 грн. |
GPS-навігатор багатоцільовий Garmin Foretrex 801 (10-02759-00) | 14 312 грн. |
GPS-навигатор многоцелевой Garmin Foretrex 801 (10-02759-00) | 14 318 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →