GPS-навігатор Garmin DezlCam LGV710 Europa
Garmin DezlCam LGV710 Europa
Тип:для вантажівок
Діагональ екрану:6.95 "
Роздільна здатність:1280х720 пікс
Вбудована пам'ять:32 ГБ
Інтерфейси:Wi-Fi, Bluetooth
Час роботи:до 1 год
Вага:242 г
Всі характеристики
Характеристики DezlCam LGV710 Europa
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Garmin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Garmin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Garmin DezlCam LGV710 Europa
Усі ціни 6 →GPS-навігатор автомобільний Garmin DezlCam LGV710 Europa (100-2727-15) | 24 661 грн. |
Garmin DezlCam LGV710 Europa (100272715) | 23 480 грн. |
Garmin DezlCam LGV710 Europa (100272715) | 24 067 грн. |
Garmin DezlCam LGV710 Europa (100272715) | 24 654 грн. |
GPS-навігатор автомобільний Garmin DezlCam LGV710 Europa (100-2727-15) | 24 651 грн. |
GPS-навигатор автомобильный Garmin DezlCam LGV710 Europa (100-2727-15) | 24 657 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →