Велокомп'ютер / спідометр Garmin Edge 830 Mountain Bike Bundle
Відео 3Фото 13 |
Garmin Edge 830 Mountain Bike Bundle
Тип:бездротовий
Дисплей:з підсвіткою
Статистика:швидкість, дистанція
Датчики:барометр
Кріплення для гірського велосипеда в комплекті.
Календар, погода, цикли тренувань, сумісність з Vector, дисплеєм Varia Vision, радаром і фарами Varia, Garmin Connect. Детектор аварій.
Всі характеристики
Характеристики Edge 830 Mountain Bike Bundle
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Garmin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Garmin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Garmin Edge 830 Mountain Bike Bundle
Усі ціни 6 →Garmin Edge 830 MTB Bundle - велокомпьютер с GPS и картографией 010-02061- | 17 120 грн. |
Велокомп’ютер Garmin Edge 830 комплект HRM Bundle (010-02061-11) | 17 159 грн. |
Велонавігатор Garmin Edge 830 Sensor Bundle 010-02061-11 | 19 394 грн. |
Навігатор для велосипеда Garmin Edge 830 Mountain Bike Bundle Mountain Bik | 17 119 грн. |
Garmin Edge 830 Sensor Bundle - велокомпьютер с GPS и картографией 010-020 | 18 720 грн. |
Навігатор для велосипеда Garmin Edge 830 Sensor Bundle (010-02061-11) | 17 999 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості велокомп'ютера / спідометра Garmin Edge 830 Mountain Bike Bundle:
- Virtual Partner (змагання з цифровим суперником)
- Courses (змагання з Вашими попередніми результатами)
- Auto Pause (автоматична зупинка і запуск таймера на підставі Вашої поточної швидкості)
- Auto Lap (автоматичне початок нового кола)
- Auto Scroll (прокрутка сторінок даних під час тренування)
- Складні тренування (створення планів тренувань для досягнення певних спортивних цілей)
РекомендуємоПорівняти в таблиці →