Велокомп'ютер / спідометр Sigma Rox 12.0 Sport
Відео 4Фото 55 |
Sigma Rox 12.0 Sport
Тип:бездротовий
Дисплей:з підсвіткою
Статистика:швидкість, дистанція
Датчики:термометр
Підключення по WiFi до Sigma Cloud, STRAVA, komoot, Training Peaks, Dropbox. Попередньо завантажені карти Європи, можливість безкоштовно скачувати карти будь-яких країн світу, сумісність з електронними велосипедами Shimano Steps E5000, E6100 і E7000.
Датчик пульсометру купується окремо, або в розширеній модифікації продукту.
Всі характеристики
Характеристики Rox 12.0 Sport
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sigma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sigma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sigma Rox 12.0 Sport
Усі ціни 12 →Велокомпьютер Sigma Sport ROX 12.1 EVO gray SD01040 | 15 489 грн. |
SIGMA Велокомпьютер Sigma Sport ROX 12.1 EVO white SD01041 | 15 489 грн. |
Велокомп'ютер Sigma ROX 12.1 EVO Gray SD01040 | 15 489 грн. |
Велокомп'ютер Sigma ROX 12.1 EVO Gray Sigma Sport | 15 489 грн. |
Велокомпьютер Sigma Sport ROX 12.1 EVO white SD01041 | 15 489 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →