Кардіодатчик Garmin HRM Fit (010-13314-00)
Фото 6 |
Garmin HRM Fit |
|
Відстеження показника HRV. При підключенні до сумісного годинника Garmin додатково відстежує динаміку бігу, темп, відстань, довжину кроку та ін.
З'єднання через додаток Garmin Connect App та Tacx Training App. Чи не передає дані серцевого ритму під час плавання. Одночасне з'єднання з пристроями: ANT – необмежена, Bluetooth – 3.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Garmin HRM Fit
Усі ціни 15 →Датчик пульса нагрудный Garmin HRM-Fit 010-13314-00 | 7 800 грн. |
Монітор серцевого ритму Garmin HRM-Fit for Women (010-13314-00) | 7 353 грн. |
Датчик серцевого ритму Garmin HRM-Fit 010-13314-00 | 6 800 грн. |
Mонитор сердечного ритма Garmin HRM-Fit for Women (010-13314-00) | 7 291 грн. |
Датчик сердечного ритма Garmin HRM-Fit для жінок | 6 500 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →