Кардіодатчик Garmin HRM Pro Plus (010-13118-00)
Відео 8Фото 9 |
Garmin HRM Pro Plus |
|
Показання вертикальних коливань, часу контакту із землею, довжини кроку, відношення вертикальних коливань до довжини кроку та інші параметри. Вбудована пам'ять для зберігання інформації про тренування. Вимірювання темпу та дистанції бігу.
Розмір ремінця опціонально 60 – 142 см. Вимір варіабельності серцевого ритму. Одночасне підключення 3 пристроїв через Bluetooth і необмежену кількість через ANT+. Вимірювання пульсу під час плавання.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Garmin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Garmin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Garmin HRM Pro Plus
Усі ціни 17 →Нагрудний датчик пульсу Garmin HRM-Pro Plus (010-13118-00) HRM-Pro Plus (0 | 5 060 грн. |
Датчик серцевого ритму Garmin HRM-Pro Plus 010-13118-00 | 4 800 грн. |
Mонитор сердечного ритма Garmin HRM-Pro Plus (010-13118-00) | 5 174 грн. |
Монітор серцевого ритму Garmin HRM-Pro Plus (010-13118-00) | 5 218 грн. |
Датчик серцевого ритму Garmin HRM-Pro Plus 010-13118-00 | 5 531 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості пульсометра / крокоміра Garmin HRM Pro Plus:
- Вимірювання пульсу під час плавання
- Вимірювання варіабельності серцевого ритму
- Розмір ремінця опціонально 60 – 142 см
- Автономність – до 1 року (1 тренування на день)
РекомендуємоПорівняти в таблиці →