Сучкоріз Gartner 80001015
Gartner 80001015 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gartner 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gartner.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gartner 80001015
Усі ціни 7 →Секатор GARTNER веткорез 380 мм (80001015) 80001015 | 275 грн. |
Гілкоріз Gartner 380 мм (4822800010159) | 232 грн. |
Секатор Gartner веткоріз 380 мм (80001015) | 347 грн. |
Гілкоріз Gartner 380 мм (4822800010159) | 309 грн. |
Гілкоріз GARTNER 380мм (80001015) | 232 грн. |
Секатор Gartner веткоріз 380 мм (80001015) | 274 грн. |
Секатор Gartner гілкоріз 380 мм (80001015) | 324 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →