Газонокосарка Gartner ELM-1232 BL
Відео 1Фото 8 |
Gartner ELM-1232 BL
Двигун:електричний (мережа)
Потужність:1200 Вт
Ріжуча система:роторна
Ширина захоплення:32 см
Висота косіння:від 25 мм, до 55 мм
Травозбірник:35 л
Вага:11.4 кг
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Всі характеристики
Характеристики ELM-1232 BL
|
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gartner 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gartner.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gartner ELM-1232 BL
Усі ціни 24 →Газонокосилка электрическая Gärtner ELM-1232 Bl | 3 640 грн. |
Газонокосарка електрична ELM-1232 BL (845269) | 3 640 грн. |
Газонокосарка електрична Gärtner ELM-1232 BL (845269) | 3 640 грн. |
Газонокосарка G?rtner ELM-1232 BL | 3 640 грн. |
Газонокосарка Gartner ELM-1232 BL (845269) | 3 811 грн. |
ще 19 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →