Тример Gartner BCG-2812
Фото 7 |
Gartner BCG-2812
Двигун:бензиновий
Потужність:2800 Вт, 3.8 л.с.
Ріжуча система:роторна
Ширина захоплення:42 см
Тип штанги:пряма
Вага:6.5 кг
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Всі характеристики
Характеристики BCG-2812
|
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gartner 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gartner.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gartner BCG-2812
Усі ціни 23 →Gartner Gartner BCG-2812 (844541) 844541 | 5 615 грн. |
Мотокоса Gärtner BCG-2812 | 4 295 грн. |
Мотокоса Gartner BCG-2812 (844541) | 4 300 грн. |
Тример бензиновий Gartner BCG-2812 (844541) | 4 300 грн. |
Триммер садовый gartner bcg-2812 (844541) | 4 241 грн. |
ще 18 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →