Опрыскиватель Gartner GBS-16/12
Gartner GBS-16/12 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Gartner 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Gartner.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Gartner GBS-16/12
Все цены 17 →Опрыскиватель аккумуляторный Gärtner GBS-16/12 v2.0 | 1 699 грн. |
Оприскувач садовий акумуляторний G?rtner GBS-16/12 v2.0 | 1 699 грн. |
Оприскувач садовий акумуляторний Gärtner GBS-16/12 v2.0 (853430) | 1 849 грн. |
Обприскувач Gartner GBS-16/12 v2.0 (853430) 853430 | 1 699 грн. |
Обприскувач акумуляторний Gartner GBS-16/12 (845237) 845237 | 2 200 грн. |
eще 12 предложений
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →
Ось таке відношення до клієнтів від ТОВ"Демікс" (саме вони є представником Гартнера в Україні).
Я дуже-дуже шкодую що придбав оприскувач GBS-16/12