Підсилювач Gato Audio DPA-4004
Фото 7 |
Gato Audio DPA-4004
Тип:підсилювач потужності
Кількість каналів:4
Потужність на канал (8 Ом):400 Вт
На підсилювач (Main):RCA/XLR
Всі характеристики
Характеристики DPA-4004
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gato Audio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gato Audio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gato Audio DPA-4004
Усі ціни 6 →Підсилювач звуку Gato Audio DPA-4004 orzech połysk | 205 574 грн. |
Gato Audio DPA-4004 orzech połysk | 205 574 грн. |
Підсилювач звуку Gato Audio DPA-4004 Czarny HG | 205 574 грн. |
Підсилювач звуку Gato Audio DPA-4004 biały połysk | 205 574 грн. |
Gato Audio DPA-4004 Czarny HG | 205 574 грн. |
Gato Audio DPA-4004 biały połysk | 205 574 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →