ДБЖ GEAR GU-1500PLCD 1500 ВА
![]() |
GEAR GU-1500PLCD 1500 ВА |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GEAR 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GEAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Як вибрати ДБЖМетоди вибору ДБЖ для котла, комп'ютера, холодильника та іншої техніки

Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Купити GEAR GU-1500PLCD 1500 ВА
Усі ціни 8 →Пристрій безперебійного живлення GEAR GU-1500PLCD | 4 735 грн. |
GEAR GU-1500PLCD | 4 837 грн. | ![]() |
ДБЖ GEAR GU-1500PLCD | 4 735 грн. |
GEAR 1500VA LCD plastic RJ45+USB (GU-1500PLCD) 1500VALCDplasticRJ45+USB(GU-1500PLCD) | 4 735 грн. |
| 4 928 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації GEAR GU-1500PLCD
| Ціни на GEAR GU-1500PLCD |
|---|---|---|---|---|
| GEAR GU-600PLCD 600 ВА | від 2 550 грн. | 6 пропозицій | ||
| GEAR GU-800PLCD 800 ВА | від 2 660 грн. | 15 пропозицій | ||
| GEAR GU-1000PLCD 1000 ВА | від 3 780 грн. | 9 пропозицій | ||
| GEAR GU-1200PLCD 1200 ВА | від 4 046 грн. | 8 пропозицій | ||
| GEAR GU-1500PLCD 1500 ВА | від 4 719 грн. | 8 пропозицій | ||