ДБЖ Vinga VPC-1500P 1500 ВА
Відео 1Фото 6
Vinga VPC-1500P 1500 ВА
1200 ВА1500 ВА
Основне
Типінтерактивне
Форм-факторзвичайний (Tower)
Час перемикання на батарею7 мс
Вхід
Вхідна напруга1 фаза (230 В)
Байпас (ввімкнення напряму)немає
Вихід
Вихідна напруга1 фаза (230 В)
Номінальна вихідна потужність900 Вт
Форма вихідного сигналуподібна до синусоїди (апроксимована)
Вихідна частота50 Гц
Розеток з резервом3 шт.
Тип розетоктип F (Schuko)
Батарея
Загальна ємність батарей7 Агод
Кількість батарей2 шт.
Захист
Захистзахист від короткого замикання
захист від перевантаження
фільтрація перешкод
звукова сигналізація
Запобіжникавтоматичний
Загальні хар-ки
Дисплей
Температура експлуатації0 – 40 °C
Розміри (ВхШхГ)170x140x345 мм
Вага10.7 кг
Дата додавання на E-Katalogчервень 2018
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vinga 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vinga.
Купити Vinga VPC-1500P 1500 ВА
Усі ціни 20 →
Источник бесперебойного питания Vinga LCD 1500VA plastic case (VPC-1500P) 900 Вт, 1500 В*А, синусоид
Nkt.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Поскаржитись
ДБЖ VINGA 1500VA LCD (VPC-1500P) VPC-1500P
FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
Vinga Lcd 1500VA plastic case (VPC-1500P)
ЦифраЗ нами 9 років
Гарантія: від виробника
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
Гарантія: від виробника
Vinga VPC-1500P
Пристрій безперебійного живлення Vinga LCD 1500VA plastic case (VPC-1500P) – це надійне рішення для забезпечення стабільної р... щеоботи вашої техніки, навіть у випадках нестабільного електропостачання. Завдяки лінійно-інтерактивній архітектурі, цей пристрій створює оптимальні умови для функціонування персональних комп'ютерів, робочих станцій і серверів, які використовують імпульсні блоки живлення. Його значна потужність у 900 Вт або 1500 В*А гарантує тривалу підтримку енергоживлення. Вбудована акумуляторна батарея із показниками 12V / 8 AH x 2 забезпечує роботу у випадку повного відключення електрики, дозволяючи зберегти важливі дані і безпечно завершити роботу системи. Vinga LCD 1500VA оснащений трьома розетками Euro (Schuko), забезпечуючи широкі можливості для підключення декількох пристроїв одночасно. Однією з важливих переваг цього джерела безперебійного живлення є вбудований стабілізатор напруги, що автоматично регулює напругу у діапазоні від 165 до 275 В, підвищуючи рівень безпеки та захисту вашої техніки. Пристрій також вирізняється такими унікальними функціями, як система цифрового мікропроцесорного контролю, яка забезпечує точне управління, і інтелектуальне управління батареями для подовження їх строку служби. Іншим важливим елементом є наявність РК-дисплея, який дозволяє зручно відстежувати поточний стан пристрою. Функція "холодного старту" надає можливість примусово вмикати прилад навіть за відсутності мережевої напруги, що є особливо корисним у критичних ситуаціях. Пристрій також має систему звукового оповіщення та функцію автоматичного перезапуску після відновлення електроживлення. Захист від перенапруги, короткого замикання, перевантаження, а також функція автоматичної зарядки в режимі OFF забезпечують надійність і безпеку в кожній деталі. Оберіть Vinga LCD 1500VA для впевненості в безперебійній роботі вашої техніки за будь-яких умов.
Mallprix.comМенше року
ще 15 пропозицій
  • Мінімальна
  • Середня
  • Максимальна
Про покупку не шкодую
Цілком нічого так. Взяв 1200ВА з двома акумуляторами 7ач, PS5 із запущеною грою та тв 43" (~320Вт) тримає 8 хв.