Powerbank Gelius Pro Edge 3 PD (GP-PB20-210)
Фото 10 |
Gelius Pro Edge 3 PD |
|
Дебютував у продажу навесні 2021 року Powerbank акумулятор торгової марки Gelius - це літій-полімерна батарея на 20 000 мАгод з підтримкою протоколів швидкої зарядки QC і PD. До характерних особливостей моделі, яку можна віднести до рішень середнього класу, відноситься Інфо-дисплей. Він знаходиться на торці корпусу поруч з основними портами. Для живлення підключених пристроїв тут пропонуються 2 стандартних USB A і один USB-C.
Останній роз'єм, як і ще пара інших інтерфейсів (Apple Lightning і microUSB) дозволять заповнити втрати енергії самого павербанка Gelius Pro Edge 3 PD. У режимах швидкої зарядки потужність на "вхід» і на "вихід" здатна досягати 18 Вт, так що користувач має право розраховувати на оперативне підживлення енергією своїх мобільних пристроїв. Робоча ємність Powerbank акумулятора становить 12 600 мАгод. Цього буде достатньо, щоб, наприклад, 4 рази зарядити до 100% Apple iPhone 11, тричі — смартфон Xiaomi Mi 11 Lite 5g або два рази — більшість планшетних комп'ютерів актуального модельного ряду з діагоналлю екрану до 8 – 9 дюймів.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gelius 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gelius.
Купити Gelius Pro Edge 3 PD
Усі ціни 9 →Gelius Pro Edge 3 PD GP-PB20-210 20000mAh Dark Blue | 1 199 грн. |
Батарея универсальна Gelius Pro Edge 3 Power Delivery, Qick Charge, Displa | 989 грн. |
Gelius Pro Edge 3 PD GP-PB20-210 20000mAh Dark Blue (00000082624) 82624 | 999 грн. |
Зовнішній акумулятор (павербанк) Gelius Pro Edge 3 PD GP-PB20-210 20000mAh | 999 грн. |
Powerbank GELIUS Pro Edge 3 PD GP-PB20-210 20000 mAh Blue (82624) | 999 грн. |
Доступний, але міцний і швидко заряджається
Powerbank-акумулятор бренду Gelius є однією з найдоступніших моделей на 20 000 мАгод, особливо якщо розглядати моделі із швидкою зарядкою. А тут заявлена підтримка найактуальніших протоколів, у тому числі Quick Charge 3.0 та Power Delivery. Відповідно, заповнення енергії смартфона або іншого мобільного пристрою відбуватиметься на потужності до 18 Вт (на один порт).
Незважаючи на доступність Gelius Pro Edge 3 PD, примітний своїм міцним корпусом, виконаним з алюмінієвого сплаву. А на торці поруч із портами знаходиться невеликий дисплей, що демонструє нинішній рівень заряду повербанку у відсотках.
Три порти на "вихід", три - "на вхід"
Модель ємністю 20 тисяч мАгод реально здатна передати іншим пристроям 12600 мАгод. Цього буде достатньо, щоб двічі зарядити до 100% більшість планшетів із екраном 8 – 9 дюймів або до 4 разів – актуальні смартфони. Одночасно можна підключати до 3 пристроїв, адже є пара USB A і один USB С.
Останній порт укомплектований дротом і призначається також для живлення самого повербанку. Для цих цілей передбачений не тільки звичний (але вже злегка застарілий) роз'єм microUSB, але і Lightning - дуже актуальний для власників «яблучної» техніки.
До дрібних недоліків моделі відноситься близьке розташування більшості портів один до одного (за винятком хіба що Lightning). Самі користувачі відзначають, що процес заряджання Powerbank-акумулятора займає багато часу. Але навіть незважаючи на це, Gelius Pro Edge 3 PD виглядає досить цікавою моделлю, особливо в бюджетному сегменті.