Powerbank Gelius Pro Edge 20000 (GP-PB20-013)
Фото 9 |
Gelius Pro Edge 20000 |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gelius 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gelius.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gelius Pro Edge 20000
Усі ціни 13 →Внешний аккумулятор Gelius Power Bank 20000mAh Pro Edge Black (GP-PB20-013 | 959 грн. |
Зовнішній акумулятор Gelius Power Bank 20000mAh Pro Edge Black (GP-PB20-01 | 999 грн. |
Gelius Pro Edge GP-PB20-013 20000mAh Black | 899 грн. |
Универсальная мобильная батарея Gelius Pro Edge GP-PB20-013 20000mAh Black | 999 грн. |
Gelius Pro Edge GP-PB20-013 20000mAh Black 83633 | 699 грн. |
ще 8 пропозицій