Powerbank Borofone BJ16A Cube
Фото 9 |
Borofone BJ16A Cube 10000 мАгод20000 мАгод |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borofone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borofone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Borofone BJ16A Cube
Усі ціни 6 →Повербанк Borofone Cube 20000 mAh Black BJ16A (6974443381009) | 455 грн. |
Borofone BJ16A Cube 20000mAh White STH0021770 | 689 грн. |
Borofone BJ16A Cube 20000mAh Black | 519 грн. |
Повербанк Borofone Cube 20000 mAh White BJ16A (6974443381016) | 455 грн. |
Borofone BJ16A Cube 20000mAh Black 6974443381009 | 779 грн. |
Borofone BJ16A Cube 20000mAh White | 479 грн. |
Модификації Borofone BJ16A Cube
Ціни на Borofone BJ16A Cube |
---|---|---|---|---|
Borofone BJ16 Cube | від 287 грн. | 4 пропозиції | ||
Borofone BJ16A Cube | від 455 грн. | 6 пропозицій |