Електробритва Gemei GM-500
Фото 7 |
Gemei GM-500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gemei 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gemei.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gemei GM-500
Усі ціни 9 →Акумуляторна електробритва з дисплеєм Gemei GM 500 чорний | 1 480 грн. |
Електробритва з дисплеєм Gemei Professional GM-500 на акумуляторі 2 бритве | 1 398 грн. |
Акумуляторна електробритва з дисплеєм Gemei Professional GM 500 (719895) | 1 499 грн. |
Акумуляторна електробритва з дисплеєм Gemei GM 500 чорний (462852) | 1 499 грн. |
Акумуляторна Електробритва з Дисплеєм Gemei GM 500 | 1 635 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →