Епілятор Gemei GM-7005
Відео 1Фото 11 |
Gemei GM-7005 |
|
Модель 5 в 1: основна насадка для епіляції, бритвене насадка, насадка, тример, насадка для шліфування велика і делікатна. У комплекті йде підставка-зарядка.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gemei 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gemei.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gemei GM-7005
Усі ціни 15 →Жіночий бездротовий епілятор Gemei GM 7005 електробритва пемза тример акум | 935 грн. |
Епілятор Geemy Gm-7005 5 В 1 | 799 грн. |
Епілятор Gemei Gm-7005 5 В 1 | 799 грн. |
Епілятор Progemei Gm-7005 5 В 1 | 799 грн. |
Епілятор жіночий Gemei GM-7005 5в1 на акумуляторі 2 режими Білий | 1 199 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →