Стабілізатор напруги Gemix SW-5000 5 кВА / 3000 Вт (7500016)
Фото 3 |
Gemix SW-5000 5 кВА / 3000 Вт
Тип:релейний
Потужність:5 кВА, активна 3000 Вт
Вхідна напруга:140 – 260 В
КПД:98 %
Точність на виході (±):10 %
Розетки:з заземленням
Охолодження:пасивне
Установка:настінний
Всі характеристики
Купити Gemix SW-5000 5 кВА / 3000 Вт
Усі ціни 24 →Стабилизатор напряжения Gemix SW-5000 | 5 298 грн. |
Стабилизатор напряжения Gemix SW-5000 | 5 675 грн. |
Gemix Gemix SW-5000 | 5 820 грн. |
Стабілізатор Gemix SW-5000 | 5 641 грн. |
Стабилизатор Gemix SW-5000 | 5 820 грн. |
ще 19 пропозицій
Додаткові функції і можливості стабілізатора напруги Gemix SW-5000:
- Режим Байпас
РекомендуємоПорівняти в таблиці →